Prachatická Rodinka opět funguje

08.11.2018
Ilustrační foto
Sociálně aktivizační služba pro rodiny s dětmi od listopadu přijímá nové klienty a obnovuje svou činnost.
V Rodince se potkáte se „staronovou“ sociální pracovnicí a realizátorkou Justýnou Wimmerovou. Ta nabízí pomocnou ruku všem rodinám, které ji mohou potřebovat.

„V současné době můžeme začít spolupracovat s novými i bývalými klienty. Kapacita je omezená, takže kdo dřív přijde, ten dřív mele,“ konstatuje s úsměvem realizátorka zařízení Justýna.

Do konce roku 2018 zůstane otevírací doba Rodinky omezena na dva dny v týdnu od osmi do šestnácti hodin. Po dohodě s pracovnicí je možné se domluvit i na jiném termínu.

„Připomínám, že Rodinka je hlavně terénní služba, takže nejsme vždy k zastižení v kanceláři. Proto je vhodné, aby nás případní zájemci kontaktovali na mobilní telefon nebo e-mail a domluvili si schůzku. Stačí nás prozvonit a zavoláme zpět,“ upozorňuje sociální pracovnice Justýna.

Sociálně aktivizační služba pro rodiny s dětmi poskytuje rodinám sociální poradenství, pomáhá s hledáním vhodného zaměstnání a bydlení, nabízí radu a podporu při výchově dětí, doprovází rodiče i děti v náročných životních situacích a tak podporuje rodinu a její správnou funkci za jakékoli situace.

Pro více informací neváhejte kontaktovat pracovnici SASRD Rodinka.

SASRD Rodinka

sociální pracovnice Bc. Justýna Wimmerová
Velké náměstí 14, 1. patro
Prachatice
Tel. 720 375 646
e-mail: rodinka@portusprachatice.cz
Převzato ODTUD

Aktuálně z Prachaticka